Відбулися змагання з армреслінгу

20.11.2013
В листопаді 2013 року у приміщенні гімнастичного залу спорткомплексу КНУ імені Тараса Шевченка було проведено відкритий чемпіонат ННЦ «Інститут біології» з армреслінгу, присвячений 80-тій річниці з дня заснування біологічного факультету. За титул найсильнішого «армреслера» боролися 18 студентів, які представляли хімічний, механіко-математичний, фізичний, історичний, економічний, географічний факультети, а також факультети кібернетики, психології, соціології. ННЦ «Інститут біології» представляли Жук Олександр, Берлізов Валерій, Романишин Олександр та Семенюк Дмитро. Змагання відбувалося в чотирьох вагових категоріях (55 кг, 65 кг, 75 кг, 85 кг). Переможці та призери в цих категоріях отримали право вибороти нагороду ще й в абсолютній першості. За чесним та технічно правильним «армфайтом» пильнував суддя змагань Сорокін Олександр (ННЦ «Інститут біології»). Учасники змагань висловлюють подяку старшому викладачу кафедри фізичного виховання Ковальчуку В. Л. та особисто завідувачу кафедри фізичного виховання та спорту Кочергіній Т. І. за підтримку в організації та проведенні змагань з армреслінгу.
У результаті напруженої та запеклої боротьби перемогу здобули такі студенти:

Категорія 55 кг
І місце - Арабаджи Микола, хімічний факультет
ІІ місце – Шушковський Андрій, економічний факультет

Категорія 65 кг
І місце – Мартинюк Олександр, економічний факультет
ІІ місце – Телешман Віктор, географічний факультет
ІІІ місце – Кузь Михайло, економічний факультет

Категорія 75 кг
І місце – Кремлянець Станіслав, економічний факультет
ІІ місце – Жук Олександр, ННЦ «Інститут біології»
ІІІ місце – Сосновий Віталій, механіко-математичний факультет

Категорія 85 кг
І місце – Швидченко Микола, факультет соціології
ІІ місце – Мамедов Руслан, історичний факультет
ІІІ місце – Терещенко Станіслав, географічний факультет

Абсолютна першість
І місце – Швидченко Микола, факультет соціології
ІІ місце – Кремлянець Станіслав, економічний факультет
ІІІ місце – Жук Олександр, ННЦ «Інститут біології»

Вітаємо переможців та призерів змагань та бажаємо їм нових спортивних досягнень!

Артем Охрей