Студенти філософського факультету в Країні чудес

18.11.2013
18 листопада філософський факультет КНУ створив на сцені власну Країну чудес. З нагоди Дня студента юні філософи презентували глядачам оригінальну інтерпретацію знаменитої казки Л. Керрола. Крім того, студенти підготували святкове відео, в якому побажали кожному успіхів у навчанні, самореалізації та віднайдення власного неповторного «я», а також веселого відпочинку з друзями — але такого, «щоб не вигнали з гуртожитку». Відеопривітання та «10 причин любити філософський факультет КНУ» передали колеги з Московського державного університету. А заступники декана Лариса Григорівна Комаха і Сергій Валерійович Руденко поздоровили студентів і вручили найактивнішим із них подяки та премії від декана філософського факультету Анатолія Євгеновича Конверського.