Курс «Transnational Negotiation» з американськими колегами

14.11.2013
З 21 по 24 жовтня на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка проходив курс «Transnational Negotiation» за участю професора Арканзаського університету США Крістофера Келлі й американських студентів.

Протягом курсу студенти юридичного факультету ознайомилися з принципами та методиками ведення правових переговорів і успішно закріпили знання на практиці. Також цей курс дав змогу вдосконалити навички роботи у колективі та вміння досягати компромісу. Курс проводився винятково англійською мовою.

Проте найголовніше, що студенти юридичного факультету познайомились із новими друзями – студентами Арканзаського університету. Протягом роботи над «Transnational Negotiation» у колективі склалася дуже тепла атмосфера, що сприяла успішній співпраці.

Оксана Петрусь, Владислав Курилко, юридичний факультет