Проект «Обдарована дитина»

14.11.2013
15 листопада 2013 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка в рамках проекту «Обдарована дитина» за ініціативи Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді» та підтримки ректора КНУ імені Тараса Шевченка Леоніда Васильовича Губерського відбудеться круглий стіл, присвячений вшануванню Пам'яті жертв Голодомору. Захід відбудеться в ауд. № 63 Інституту філології об 11.00.

Серед учасників круглого столу — провідні науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка:
- Сергійчук Володимир Іванович, доктор історичних наук, професор кафедри давньої та новітньої історії України історичного факультету;
- Конончук Михайло Миколайович, кандидат філологічних наук, доцент кафедри історії української літератури і шевченкознавства, Інституту філології;
- Ткаченко Олена Михайлівна, кандидат філологічних наук, доцент кафедри східнослов’янської філології Інституту філології.

Відповідальною за проведення заходу призначена заступник директора з наукової роботи ІФ, завідувач кафедри російської мови, професор, доктор філологічних наук Снітко Олена Степанівна.

До участі в заході також запрошуються учні 8-11 класів загально-освітніх навчальних закладів Київщини.

Адреса:
бульвар Тараса Шевченка, 14
гуманітарний корпус, 63 аудиторія
Київський національний університет імені Тараса Шевченка.