Українська вокальна лірика у Мистецькому салоні

14.11.2013
Увечері 13 листопада у Мистецькому салоні КНУ імені Тараса Шевченка співали українських пісень. Виступали лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів студенти Національної музичної академії імені П. І. Чайковського класу старшого викладача кафедри сольного співу Валентини Андрєєвої. Ольга Курило, Олена Строя, Лі Цін і сама Валентина Андрєєва під акомпанімент викладачів-концертмейстрів Валентини Тітарової і Михайла Андрєєва виконали арії з опер М. Лисенка, українські народні пісні в обробках В. Косенка, Л. Ревуцького, А. Кос-Анатольського і Кауфмана, а також твори на вірші Т. Шевченка, П. Тичини, О. Пушкіна на музику А. Штогаренка, Г. Майбороди, Ф. Надененка. Молоді виконавці продемонстрували чудову фахову вправність у вокалі, а вдячні глядачі винагородили їх щирими аплодисментами і квітами.