Міжвузівський науково-методологічний семінар з освітнього права

13.11.2013
12 листопада 2013 року на базі КНУ імені Тараса Шевченка відбувся Міжвузівський науково-методологічний семінар з освітнього права. Організатори: Комітет з питань науки та освіти Верховної Ради України, Спілка ректорів вищих навчальних закладів України, Альянс програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні.
Відкрив семінар президент Міжнародного освітнього фонду Тарас Фініков, він зазначив, що це третій Міжвузівський науково-методологічний семінар з освітнього права. Цього разу він присвячений розгляду питання фінансування освіти. Привітала учасників семінару голова Комітету з питань науки та освіти Верховної Ради України Л. Гриневич.
В ході семінару були заслухані та обговорені два питання: «Особливості законодавчого забезпечення економічних відносин в національній системі освіти України», а також «Автономія університетів та проблеми їхнього фінансування».