Семінар щодо програми Fulbright-STEP

06.11.2013
5 листопада начальник управління міжнародного науково-технічного співробітництва та інноваційних технологій В. А. Заславський та заступник начальника відділу міжнародного співробітництва О. І. Меньшов взяли участь у семінарі щодо програми Fulbright-STEP.

Проект підтримується Міністерством Освіти і Науки України, посольством США в Україні та офісом Програм імені Фулбрайта. Має на меті направлення щороку на навчання за магістерськими програмами у провідні вищі навчальні заклади США 10 українських студентів, поєднує можливості Програми імені Фулбрайта, що адмініструється Держдепартаментом США, та відповідної української бюджетної програм, що реалізується МОН.

Щодо участі у зазначеній програмі просимо звертатися до відділу міжнародного співробітництва університету або безпосередньо до офісу Фулбрайт в Україні.