Загально-університетський конкурс краси "Королева Університету 2005"

18.05.2005
Прес-реліз

Дата проведення : 25 травня 2005 р.

Місце проведення : Інститут міжнародних відносин (вул. Мельникова 36/1)

Гості конкурсу : гурт SMS

Аудиторія : 850 чоловік

Організатори : Студентський парламент Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки ректора університету Скопенка Віктора Васильовича;

- адміністрація Інституту міжнародних відносин на чолі з директором Губерським Леонідом Васильовичем;

- адміністрація інституту журналістики на чолі з Різуном Володимиром Володимировичем;

- Модельне агентство Karin model management на чолі з його президентом Владою Літовченко.

Засоби масової інформації:

Коротка інформація про конкурс:

Шановні пані і панове !

Презентуємо Вам загально-університетський конкурс краси Королева Університету 2005 , що вперше стартує як щорічний.

Організатори конкурсу провели серію кастингів на факультетах і інститутах університету. Серед них було відібрано 100 кращіх дівчаток. І тільки 25 найвродливіших потрапили до фіналу.

В процесі підготовки створено новий Інтернет сайт студентського парламенту, де можна отримати вичерпну інформацію про конкурс. А також розмішено 100 афіш з анонсом фінальної частини конкурсу.

Для переможниць конкурсу передбачені королівські призи:

- Від ректора університету першим трьом переможницям 3 ноутбуки.

- Від генерального спонсора групи інвестиційно-будівельних компаній Еліта-строй КВАРТИРА в одній з новобудов Києва.

Від офіційних партнерів :

- Модельне агентство La PRIMA представляє одну з конкурсанток на участь в міжнародному конкурсі купальників що відбудеться цього року на о. Мальта. А також два контракти з агентством для учасниць.

- Модельне агентство Karin model management Професійні книжки з модельного бізнесу кожній з учасниць.А також два контракти з агентством для учасниць.

- ТОВ Український сувенір - як ексклюзивний виробник сувенірној продукціј на конкурс Євробачення в Україні сувеніри з логотипом конкурсу Євробачення.

- Косметичний партнер компанія Oriflame - косметичні набори для кожної з учасниць.

- Молодіжно-розважальний клуб РА приймає на ексклюзивній закритій вечірці, присвяченій Королеві університету 2005, а також презентує 50 VIP карток клубу.

- Співпраця із Спілкою студентів і аспірантів міста Києва та студентською газетою Mainstream.

Склад жюрі:

- Скопенко Віктор Васильович ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

- Представник від Інституту Міжнародних відносин.

- Представник від Інституту Журналістики.

- Шамрай В`ячеслав Вікторович, Голова студентського парламенту, Заступник голови профспілкового комітету, Віце-президент Асоціації студентів правників.

- Терентьєв Андрій Валерійович, начальник відділу продаж генерального спонсора групи інвестиційно-будівельних компаній Еліта-строй.

- Влада Літовченко, Президент модельного агентства Karin model management

- Олександр Ярьоменко, Продюсерський центр Олександра Ярьоменко, генеральний продюсер гурту SMS.

- Представник від модельного агентства La PRIMA.

- Представник від ТОВ Український сувенір.

- Представник від Косметичного партнера компанії Oriflame.

- Представник від Молодіжного розважального клубу РА

Загально-університетський конкурс краси Королева Університету 2005 проводиться з метою виявлення, популяризації і демонстрації яскравих зразків жіночої краси і чарівності, підтримує діяльність заходів, спрямованих на підвищення культурного, морального і духовного стану суспільства.

Оргкомітет конкурсу Королева Університету 2005

Вул.. Володимирська,60, м. Кијв, 01033 Украјна