Ректор відвідав оновлений гуртожиток механіко-математичного факультету

05.11.2013
5 листопада 2013 року ректор КНУ академік Леонід Васильович Губерський перерізав символічну червону стрічку перед відремонтованим гуртожитком №4 механіко-математичного факультету. Студенти факультету привітали ректора і висловили щиру подяку за увагу до проблем студентства, розуміння та постійну підтримку. Зі свого боку ректор висловив сподівання, що студенти будуть справжніми господарями в гуртожитку, підтримуватимуть належні чистоту та порядок. На зустрічі зі студентами також були присутні проректор з адміністративно-господарської роботи К. К. Потапенко, помічник ректора з питань капітального будівництва Є. Ф. Томін, директор студмістечка С. В. Легкий, керівник сектору координації роботи зі студентами А. М. Коновалов, декан механіко-математичного факультету М. Ф. Городній, заступники декана О. О. Безущак, О. В. Перегуда. Наприкінці зустрічі студенти подарували глядачам музичні й танцювальні номери.