Сьомий Всеукраїнський турнір математичних боїв імені академіка Ляшка

30.10.2013
26 жовтня на факультеті кібернетики КНУ відкрився 7-й Всеукраїнський турнір математичних боїв імені академіка НАНУ І. І. Ляшка. Після урочистої церемонії відкриття відбулася «Математична карусель» і засідання керівників та оргкомітету Турніру.

У інтелектуальному змаганні беруть участь збірні шкіл та ліцеїв Київщини, Львівщини, Херсонщини, Закарпаття та м. Санкт-Петербурга. Учасників розподілено на 3 вікові категорії: молодшу (7-8 класи), середню (9 клас) і старшу (10-11 класи). Турнір триватиме до 2 листопада й включатиме в себе усні та письмові змагання і математичні бої. У програмі також олімпіада, присвячена 50-річчю УФМЛ. Закриття та нагородження юних математиків дипломами і призами відбудеться у суботу 2 листопада у Червоному корпусі КНУ.