Ювілейні олімпіади Українського фізико-математичного ліцею КНУ

28.10.2013
27 листопада 2013 року на фізичному факультеті Київського національного університету відбулося урочисте відкриття Ювілейних олімпіад з фізики, математики, інформатики та відкритого турніру юних фізиків, що з нагоди 50-річчя своєї діяльності проводить Український фізико-математичний ліцей КНУ.

У відкритті Ювілейних олімпіад взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи КНУ Володимир Бугров, декан фізичного факультету Микола Макарець, декан радіофізичного факультету Ігор Анісімов, заступник декана факультету кібернетики Олена Кашпур, директор Українського фізико-математичного ліцею Володимир Горкавенко.

Серед учасників змагань були не тільки команди українських шкіл, ліцеїв та гімназій, а й команди середніх навчальних закладів інших країн, учні яких мають високі досягнення у вивченні математики, фізики та інформатики.

Орієнтовний розклад змагань: олімпіада з інформатики – 28 жовтня, олімпіада з фізики – 29 жовтня, олімпіада з математики – 30 жовтня. Турнір Юних Фізиків – 28-30 жовтня. Нагородження переможців, закриття змагань – 31 жовтня 2013 року. Для учасників, не задіяних в окремих видах змагань, будуть організовані лекції провідних фахівців Київського національного університету імені Тараса Шевченка.