Ректору Університету вручено Державну премію України

28.10.2013
25 жовтня 2013 року у Міністерстві освіти та науки відбулося вручення Державних премій України в галузі освіти. Згідно з указом Президента України № 543/2013 ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка академіку Леоніду Васильовичу Губерському було вручено Премію у номінації «наукові досягнення в галузі освіти» за цикл наукових праць «Філософія освіти: пошук пріоритетів». До наукового колективу, що був удостоєний премії у цій номінації, входять також ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Петрович Андрущенко, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимир Васильович Ільїн, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Григорович Кремень, директор Інституту магістратури, аспірантури і докторантури Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Володимир Леонідович Савельєв, перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Миколайович Суліма, завідувач кафедри Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара Максиміліан Альбертович Шепєлєв.

Державна премія України в галузі освіти присуджується у п’яти номінаціях: дошкільна та позашкільна освіта, загальна середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукові досягнення в галузі освіти. Премія за наукові досягнення в галузі освіти передбачає вагомі результати в наукових дослідженнях з педагогіки, психології, теорії освіти, які сприяють розвиткові педагогічної науки, позитивно впливають на суспільний прогрес та інтелектуальний розвиток, утверджують високий авторитет вітчизняної науки у світі. Державна премія України присуджується громадянинові лише раз на життя.