Курс лекцій британського професора на геологічному факультеті

23.10.2013
У період з 14 до 18 жовтня 2013 року британський професор Девід Робертс прочитав на геологічному факультеті курс із 10 лекцій з навчальної дисципліни «Мінерально-ресурсна база світу» для студентів 2 курсу магістратури. Лекції відвідали викладачі, аспіранти, магістри та бакалаври геологічного факультету. Професійна діяльність професора Робертса пов’язана з пошуками та розвідкою корисних копалин та економічною геологією. Окрім науково-викладацької діяльності пан Робертс має великий досвід адміністративної роботи. Зокрема Девід Робертс упродовж майже 20 років був деканом геологічного факультету Стаффордширського університету. Останніми роками він проводить лекційні тури Європейської Асоціації геоінженерів (EAGE). Геологічний факультет щиро вдячний EAGE за фінансову підтримку в частині транспортних витрат.

Декан геологічного факультету В. А. Михайлов