Словенський професор прочитав лекцію у КНУ

16.10.2013
15 жовтня 2013 року на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася лекція «Якими є межі конструктивного подолання безробіття в Європейських суспільствах? –Напрями оновлення теорії зайнятості» професора Словенської Школи передових соціальних досліджень (м. Нова Гориця\Любляна) Ніколая Генова.

Під час лекції професор розповів про причини безробіття в Європі, про те як подолати наслідки безробіття для суспільства та для окремої людини, про те як змінюється ринок праці в Європі внаслідок розширення Європейського союзу та відкриття кордонів тощо. Варто зазначити, що професор Ніколай Генов перебуває в Києві в рамках виконання спільного проекту із факультетом соціології нашого університету. Проект фінансується урядами Словенії та України.