Запрошуємо до участі у семінарі для координаторів ЄКТС

11.10.2013
18 жовтня 2013 р., 9:30-14:30, Міністерство освіти і науки України разом з Національним Темпус-офісом в Україні та Інститутом вищої освіти Національної академії педагогічних наук України проводять спільний захід для координаторів ЄКТС вищих навчальних закладів України – семінар «Запровадження Європейської кредитної трансферно-накопичувальної системи, ЄКТС».

Місце проведення: конференц-зал Інституту вищої освіти НАПН України (м. Київ, вул. Бастіонна, 9, 9 поверх, станція метро Дружби народів).

Реєстрація учасників обов’язкова (ПІБ, посада, ВНЗ, контакти) за тел.: 044 2866668, 3322645 або електронною поштою: tempus@ilid.org.ua. Кількість місць обмежена.

У роботі семінару візьмуть участь Національні експерти ЄС з реформування вищої освіти – Перший віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Іларіонович Луговий; директор Інституту вищої освіти НАПН України Михайло Филимонович Степко; проректор Національного університету «Львівська політехніка» Юрій Михайлович Рашкевич; проректор Одеської національної морської академії Вадим Миколайович Захарченко; координатор ЄКТС Київського національного університету імені Тараса Шевченка Андрій Володимирович Ставицький.

На семінарі будуть обговорюватися такі питання:
- розвиток Болонського процесу протягом 2005-2013 рр. і завдання на період до 2020 р.;
- компетентнісний підхід у побудові навчальних програм на конкретних прикладах і з використанням методології Тюнінг;
- запровадження Національної рамки кваліфікацій в Україні, її основні поняття та завдання;
- проектування навчальних програм у контексті функціонування Національної рамки кваліфікацій та ЄКТС;
- особливості використання ЄКТС: накопичення кредитів і результати навчання;
- інформаційний пакет ЄКТС. Додаток до диплому.