Запрошуємо до участі у благодійному проекті "ДоброДії"

10.10.2013
Благодійний проект "ДоброДії", організатором якого є Соціальний департамент СПУ КНУ ім.Тараса Шевченка ( http://vk.com/soc_d ), закликає студентів допомогти вихованцям Кмитівської ЗОШ-інтернату!
З 07.10 до 17.10 усі бажаючі зможуть долучитись до збору одягу, взуття, канцелярського приладдя, іграшок та інших необхідних діткам речей.

Цього року "ДоброДії" проводиться вже вдруге. Навесні учасники проекту познайомились із милими й щирими вихованцями Кмитівської ЗОШ-інтернату, та пообіцяли їм повернутися знову. Сподіваємося, що серед вас, дорогі студенти, знайдуться ті, хто допоможе діткам отримати чудові подарунки!

17 жовтня 2013, 19:00 Київ, Ломоносова 49 Студмістечко КНУ, Яма
Співачка Даша Суворова зіграє "Концерт для своїх" в студмістечку Київського Національного Університету ім. Т.Г.Шевченка. На концертному майданчику на вул. Ломоносова 49, Даша представить програму нового альбому - "312 закрита", реліз якого відбувся цього літа. 312 - це номер кімнати гуртожитку, де ще студенткою економічного факультету Суворова провела 5 років.

В рамках концерту пройде завершення благодійного проекту Соціального департаменту СПУ КНУ Шевченка "ДоброДії". На концерті будуть організовані спеціальні місця, куди факультети/інститути приноситимуть речі для дітей. ОГОЛОШУЮТЬСЯ ЗМАГАННЯ ЗА ЗВАННЯ "ФАКУЛЬТЕТ-БЛАГОДІЙНИК"! На концерті буде оголошений і нагороджений цінним подарунком факультет, що зібрав найбільшу кількість речей.

20.10 буде організована поїздка до школи-інтернату у с.Кмитові (Житомирська обл.), на яку запрошуються всі бажаючі!
Долучившись до проекту, Ти:
1)Допоможеш діткам
2) Підтримаєш свій факультет
3) Побуваєш на концерті співачки Даші Суворової

Детальну інформацію Ти можеш отримати у Голови Соціального департаменту СП КНУ ім.Т.Шевченка Абдуллаєвої Діани (0631595258) або у групі проекту http://vk.com/event59243344 .