Жовтнева Вчена рада

07.10.2013
7 жовтня відбулося чергове засідання Вченої ради Університету. Розпочалася Рада з урочистої події: посол Греції в Україні Васіліс Пападопулос вручив члену-кореспонденту НАН України професору-елліністу Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка Ніні Федорівні Клименко Орден Доброчинності Грецької Республіки. Вчена рада тепло привітала колегу з нагородою. Директору ННЦ радіаційної безпеки Людмилі Іванівні Асламовій було вручено міжнародний сертифікат відповідності системи управління якістю ННЦ радіаційної безпеки вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Голова Вченої ради академік Леонід Губерський поінформував про діяльність Ради у 2012/2013 навчальному році. Було затверджено план роботи на 2013/2014 рік. Декан геологічного факультету Володимир Михайлов виступив із науковою доповіддю «Сланцевий газ та інші нетрадиційні джерела вуглеводнів України: стан проблеми і перспективи видобутку». Жваву дискусію викликала доповідь голови НТСА Віктора Мацюка «Молода наука: виклики, пріоритети та перспективи. Затвердження плану розвитку молодіжної науки в університеті на 2013-2020 рр».