Концерт до Міжнародного дня музики

01.10.2013
Молодіжний центр культурно-естетичного виховання Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на концерт до Міжнародного дня музики, що відбудеться 2 жовтня 2013 року о 19:00 у Мистецькому салоні (321 аудиторія, Головний корпус КНУ).

У програмі:

Вітторіо Монті «Чардаш»
Виконує лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Наталія Васильєва (скрипка) у супроводі оркестру народних інструментів ансамблю «Веснянка» під керівництвом заслуженого артиста України Олександра Должикова.

Українська народна пісня в обр. Миколи Лисенка «Ой не стелися хрещатий барвінку»
Виконує лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, студент Київського інституту музики ім. Р. Глієра Георгій Вешапідзе.
Клас викладача лауреата міжнародних конкурсів Вероніки Коваль.
Концертмейстер – Анастасія Ульянова.

Російська народна пісня в обр. Олександра Варламова «Что мне жить и тужить»
Виконує студентка Національної музичної Академії України імені П. І. Чайковського Юлія Меркудінова
Клас викладача народної артистки України Євдокії Колесник, концертмейстер Ольга Дубинська.

Ференц Ліст «Перший концертний етюд»
Виконує лауреат міжнародних конкурсів, студент Національної музичної Академії України імені П. І. Чайковського Валентин Рукомойніков (фортепіано).
Клас викладача Ії Павлової.

Дж. Верді Болеро з опери «Сицилійська вечеря»
Виконує лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, студентка Національної музичної Академії України імені П. І. Чайковського Альона Строя.
Клас викладача Валентини Андрєєвої.
Концертмейстер – Михайло Андрєєв.

Йоганн Каспар Мерц «Тарантела»
Виконує лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, студент Київського інституту музики ім. Р. Глієра Стас Cтешенко (гітара).
Клас викладача лауреата міжнародних конкурсів Олени Дроздової.

Астор П’яццолла «Лібертанго»
Виконують лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Максим Терновський (баян) та Ігор Толмачов (гітара).

Мирослав Скорик «Мелодія»
Виконує струнний квартет студентів Київського інституту музики
ім. Р. Глієра у складі:
Анна Щербина (скрипка)
Юлія Шевчук (скрипка)
Віктор Черняк (альт)
Анастасія Олійник (віолончель)
Художній керівник заслужений працівник культури України Алла Гребенюк.

Дейв Коз обр. Я. Ярмака «Faces of the heart»
Виконують лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Ярослав Ярмак (саксофон) та Володимир Кушнарьов (фортепіано).