Визнання наукових здобутків Університету

24.09.2013
Науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка продовжують плідну дослідну роботу. Одним із останніх її підтверджень стало отримання патенту на винахід співробітниками геологічного факультету. Назва патенту «Спосіб атмомагнітного контролю стану довкілля», власник – Київський національний університет імені Тараса Шевченка, автори – науковий співробітник геологічного факультету, керівник відділу міжнародного співробітництва канд. геол. наук Меньшов Олександр Ігоревич та колишній співробітник геологічного факультету, ветеран університету доцент Сухорада Анатолій Васильович. В основу винаходу було покладено результати багаторічних досліджень авторів у галузі магнетизму природних об’єктів, що виконувалися на базі кафедри геофізики, НДЛ «Теоретичної і прикладної геофізики» і Студентського конструкторсько-дослідницького бюро геологічного факультету.