В Інституті філології відбулася XVII Міжнародна конференція Європейського товариства молодих учених-славістів POLYSLAV

16.09.2013
11-14 вересня у стінах Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченкапроходила Міжнародна конференція Європейського товариства молодих учених-славістів POLYSLAV. Конференція є традиційною для славістів, адже відбувається кожного року, проте у різних країнах – Німеччині, Польщі, Росії, Болгарії, Сербії, Чехії. Цьогорічучених із Західної та Східної Європиза круглим столом об’єдналастолиця України, а саме її філологічне серце – Інститут філології. Організатором цьогорічної Міжнародної конференції POLYSLAV стала кафедра сучасної української мови Інституту. Крім науково-методичної роботи, кафедра забезпечила широку культурну програму для іноземних колег. Гості відвідали Національний заповідник «Софія Київська», «Музей Пирогово», музей «Золоті ворота», Володимирський собор та багато інших національних пам’яток.
Студенти-полоністи та україністи Інституту філології на практиці змогли застосувати свої перекладацькі здібності, виступаючи перекладачами для учасників конференції. Вони зустрічали гостей, проводили для них пішохідні екскурсії містом, допомагали зорієнтуватися у Жовтому корпусі й гостинно супроводжували учених-славістів впродовж усіх днів конференції.
Викладачі кафедри сучасної української мови доклали чимало зусиль для проведення конференціїтакого рівня. Вони не лише виголошували доповіді на секційних засіданнях, розширюючи науково-дискусійне поле конференції, але й були зразковими господарями – ознайомили гостей з національною гастрономією та культурою українського народу в її найкращих проявах.
Інститут філології дякує всім, хто допомагав у організації XVII Міжнародної конференції Європейського товариства молодих учених-славістів POLYSLAV, а особливо кафедрі сучасної української мови та к.філол.н, доц. Людмилі Олександрівні Кравченко, яка виступила головним організатором конференції.

Олександра Касьянова,
Фото: Валерій Попов, прес-центр Інституту філології