Японська делегація відвідала КНУ

01.08.2013
1 серпня 2013 року Київський національний університет імені Тараса Шевченко відвідала делегація Університету Тенрі (Японія) у складі директора міжнародного відділу Університету Тенрі пана Такахару і професора Сакамото. Відбулася зустріч з представниками відділу міжнародного співробітництва КНУ. Під час зустрічі заступник начальника відділу міжнародного співробітництва Олександр Меньшов розповів про університет, його структуру, наукову роботу, міжнародну діяльність.
Зокрема, він зазначив, що Київський університет плідно співпрацює з університетами Японії та Посольством Японії в Україні.

Варто наголосити, що Університет Тенрі є партнером КНУ імені Тараса Шевченка з 2003 року. Цього року відзначається 10-річчя міжуніверситетської співпраці. В рамках існуючої угоди відбуваються щорічні обміни студентами для мовного стажування, проведення літніх шкіл на базі японського університету.