Випуск географів нової генерації

27.06.2013

27 червня 2013 року на географічному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбувся урочистий випуск висококваліфікованих фахівців денного і заочного відділень.
Цього року дипломи географічного факультету отримали 238 випускників.

Свято відкрив декан факультету, член-кореспондент НАПН України Ярослав Олійник. Він привітав випускників від імені ректора університету, академіка Леоніда Губерського і побажав щастя, радості, успіхів на життєвому шляху. Зі словами привітаннь до випускників звертались: працівник адміністрації Президента України Олександр Сабуров, народний депутат України Володимир Шульга, академік НАН України, директор Інституту географії НАН України Леонід Руденко, академік, директор Інституту геологічних наук НАН України Петро Гожик.

Завершилось свято концертом. Випускників вітали: заслужений артист України, випускник факультету Олег Павлишин, «золотий голос» факультету Наталія Сахарчук, фіналіст Х-фактору Ігор Ляскало. Від імені випускників щиру вдячність колективу факультету висловила Марія Растворова.