Вручення дипломів на філософському факультеті

27.06.2013
27 червня 2013 року в актовій залі Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочисті збори філософського факультету з нагоди вручення дипломів магістрам і спеціалістам.
Декан філософського факультету академік Анатолій Конверський тепло привітав випускників із здобуттям ґрунтовної освіти в кращому виші України, побажав професійних злетів, успіхів у особистому житті і щасливої долі.
Привітати випускників прийшли колишні випускники й друзі філософського факультету, які прикладом власного життя і досягнутих успіхів довели привабливість обраного і ними, і молодими випускниками фаху. Серед них були академік НАН України, академік-секретар відділення історії, філософії та права НАН України, директор Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського Олексій Онищенко, радник голови Солом'янської районної у м. Києві державної адміністрації Іван Сидоров, начальник управління державної служби Головдержслужби України в місті Києві та Київській області Олескандр Якубенко. Випускники з захопленням слухали напутні слова запрошених гостей і оплесками дякували за добрі побажання.
Цього року декан факультету академік Анатолій Конверський вручив дипломи 169 випускникам денної та заочної форм навчання.

фото Тетяни Воротняк/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ