Виїзне засідання ДЕК економічного факультету

20.06.2013
Виїзне засідання ДЕК щодо захисту випускних кваліфікаційних робіт студентами економічного факультету кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності
спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»
на базовому підприємстві – група компаній
Агрохолдинг «Мрія»

17 червня 2013 року о 14-00 відбулося перше виїзне засідання ДЕК щодо захисту випускних кваліфікаційних робіт студентами 4 курсу денної форми навчання спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка на базі об’єкта випускних робіт – групи компаній Агрохолдинг «Мрія».

Агрохолдинг «Мрія» – провідний вітчизняний виробник сільськогосподарської продукції, що входить до переліку 10 найкращих компаній-роботодавців України за результатами досліджень Reputation Capital та HeadHunter у 2012 р. Упродовж останніх трьох років кафедра менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності активно співпрацює з Агрохолдингом у сфері організації навчально-виробничої практики, а також на базі представників цієї групи компаній виконуються випускні кваліфікаційні роботи з менеджменту студентами ОКР «бакалавр» і «магістр».

На захисті були присутні п’ятеро провідних фахівців Агрохолдингу «Мрія»:
Мельниченко Оксана Петрівна – керівник кадрового адміністрування;
Зволінська Анна Валеріївна – провідний фахівець управління кадрового адміністрування;
Тименко Сергій Володимирович – керівник відділу освітніх проектів;
Піцик Олеся Василівна – провідний фахівець відділу навчання;
Кожухівська Анастасія Олексіївна – керівник управління навчання та розвитку персоналу, випускниця економічного факультету спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» 2013 р.
У складі членів ДЕК на ОКР «бакалавр» були представлені: голова ДЕК д.е.н., старший науковий співробітник, завідувач міжгалузевою лабораторією формування та реалізації науково-технологічної політики ЦДПІН ім. Г. М. Доброва НАН України Попович Олександр Сергійович, завідувач кафедри менеджменту інноваційної та інвестиційної діяльності, доц. Жилінська Оксана Іванівна, доц. Овчаренко Тетяна Сергіївна, доц. Балан Валерій Григорович, доц. Ковальська Кристина Валентинівна, а також наукові керівники випускних робіт: доц. Білорус Тетяна Валеріївна, доц. Оліх Леся Анатоліївна, доц. Фірсова Світлана Германівна, доц. Приймак Василь Михайлович.
Теми випускних кваліфікаційних робіт відображали актуальні аспекти сучасної практики управління персоналом, стратегічного управління, управління інноваційним розвитком, управління маркетинговою діяльністю у групі компаній Агрохолдинг «Мрія». На підприємстві відбувся захист бакалаврських робіт Квітки Ю. О., Кравець Т. В., Падалки Т. Г., Ляшенко Т. В., Дацькової Д. В., Синиці А. О.

Студенти виконали поставлені завдання у повному обсязі, отримали високі оцінки від рецензентів та наукових керівників, а також провідних фахівців підприємства Агрохолдинг «Мрія», що засвідчили акти впровадження, які були отримані у результаті цих досліджень.
На згадку було зроблено фото під час виїзного захисту.