Міграційна служба підвищила кваліфікацію

12.06.2013
В Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка курси підвищення кваліфікації пройшли 60 керівників територіальних підрозділів міграційної служби. Навчання
організували згідно з Угодою про співпрацю за ініціативи керівництва Державної міграційної служби України.
З 3 по 8 червня 2013 року слухачі підвищили свій професійний рівень зі знань нормативно-правових актів України та теоретичних питань міграційних процесів.
Лекторами за програмою підвищення кваліфікації «Міграційні процеси в Україні» були представники керівного складу і фахівці ДМС України, викладачі Київського національного університету імені Тараса Шевченка: д. е. н., проф. І. К. Дрозд, д. філос. н. Д. В. Неліпа, к. філол. н., доцент Л. О. Ткаченко, к. е. н., доцент З. О. Пальян.
Після успішно складеного іспиту слухачам були вручені свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.
З успішним завершенням навчання слухачів привітали: Начальник Управління персоналу ДМСУ Віктор Сергієнко, заступник директора Інституту післядипломної освіти Олександр Рожко та директор Навчально-наукового центру державного управління та фінансового контролю Ірина Дрозд.