Викладачі ІМВ отримали Державну премію України у галузі науки і техніки 2012 року!

22.05.2013
17 травня 2013 року у м. Києві була вручена щорічна Державна премія України у галузі науки і техніки – найпрестижніша нагорода у галузі науки і техніки України. Відповідно до Указу Президента України № 279/2013, всього було присуджено п'ятнадцять премій за роботи, які мають відповідний дозвіл для публікації у засобах масової інформації та дві премії за підручники.

Лауреатами Державної премії стали викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ІМВ:
Копійка Валерій Володимирович – доктор політичних наук, директор Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Манжола Володимир Андрійович – доктор історичних наук, завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
Галака Сергій Павлович – доктор політичних наук, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
Головченко Володимир Іванович – доктор політичних наук, професор
Коппель Олена Арнольдівна – доктор історичних наук, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
Крушинський Вадим Юрійович – доктор політичних наук, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
Пархомчук Олена Станіславівна – доктор політичних наук, професор кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
Андрущенко Світлана Вікторівна – кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
Капітоненко Микола Геннадійович – кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики
Константинов Віктор Юрійович – кандидат політичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики.

Ця нагорода була отримана за цикл підручників «Україна в світовій політиці»:

1. Міжнародні системи і глобальний розвиток. - К.: ВПЦ «Київський університет», 2008. – 606 с.
2. Україна в постбіполярній системі міжнародних відносин. - К.: ВПЦ «Київський університет», 2008. – 512 с.
3. Міжнародні відносини та світова політика. - К.: ВПЦ «Київський університет», 2010. – 863 с.