Міжнародна науково-практична конференція: «Тенденції та перспективи зростання заробітної плати у контексті євроінтеграції України»

01.04.2005
Федерація профспілок України та Академія праці і соціальних відносин ФПУ запрошують Вас взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції: «Тенденції та перспективи зростання заробітної плати у контексті євроінтеграції України», яка відбудеться 21 квітня 2005 р. в Академії праці і соціальних відносин
(Київ, Велика Окружна дорога, 3).

Співорганізатори конференції:
– Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики та праці;
– Федерація роботодавців України;
– Інститут економічного прогнозування НАН України;
– Громадська організація «Гуманітарний центр».

Передбачається робота секцій:
1. Стратегічні напрями забезпечення відтворення робочої сили, підвищення її якості.
2. Оплата праці працівників бюджетної сфери: проблеми, критерії.
3. Тіньова економіка як фактор штучного зниження рівня оплати праці в країні, зниження соціального захисту працюючих.
4. Політика доходів як фактор формування середнього класу.
5. Оплата праці працівників у виробничій сфері.
6. Попит і пропозиція на ринку праці: проблеми та шляхи їх вирішення.
Заявки про участь у роботі конференції надсилати до 5 квітня 2005 р. (кількість учасників обмежена).

У заявці просимо повідомити: прізвище, ім’я, по батькові, місце роботи, навчання, назву вищого навчального закладу, наукової чи державної установи, факультету, кафедри, науковий ступінь, вчене звання, посаду, адресу, телефон (дом., сл.), а також тему доповіді чи повідомлення.

Добір доповідей учасників конференції здійснюватиметься оргкомітетом.

Тексти доповідей (у паперовому та електронному варіантах), написані згідно з вимогами до наукових публікацій, необхідно передати оргкомітету до конференції або під час конференції секретарю секції. Матеріали конференції передбачається опублікувати у спеціальному випуску збірника наукових праць Академії «Вісник», що є фаховим за рішенням ВАК із спеціальностей:

соціологічні науки,
історичні науки,
економічні науки,
юридичні науки.

Заявки та тексти доповідей направляти за адресою:

м. Київ – 03680, МПС, Київ-187, Велика Окружна дорога, 3
(Науково-видавничий відділ з позначкою „Конференція”) або електронною поштою: edit@socosvita.kiev.uа (з позначкою «Конференція»).

Оргвнесок (одного учасника) для участі у конференції – 80 грн., який просимо перерахувати до 20 квітня ц. р. на розрахунковий рахунок:
АПСВ ФПУ код № 04641405
р/р № 26006301255074 у ф-я Московське від. ПІБ м. Києва
МФО 322175 № свід. 36880804 подат № 046414026091

Контактний телефон: 526-15-45

Оргкомітет конференції

Вимоги до оформлення доповідей:
Доповідь чи виступ повинні розкривати зміст однієї з рубрик конференції.
Автор доповіді відповідає за правильність і достовірність викладеного матеріалу та належність останнього йому особисто.

До доповіді додаються: анотації російською і англійською мовами; обсяг доповіді – від 6 до 12 сторінок машинопису.

Стаття з доповіддю повинна вміщувати такі елементи: постановка проблеми у загальному вигляді та її зв’язок із важливими чи практичними завданнями; аналіз останніх досліджень і публікацій, в яких започатковано розв'язання проблеми і на які спирається автор, виділення невирішених раніше частин загальної проблеми, котрим присвячена стаття; формулювання цілей статті (постановка завдання); виклад основного матеріалу дослідження з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів; висновки з даного дослідження і перспективи подальших розвідок у цьому напрямі (витяг з постанови Президії Вищої атестаційної комісії України від 15.01.2003р. № 7-05/1 «Про підвищення вимог до фахових видань, внесених до переліків ВАК України». - Бюлетень ВАК України. – 2003. – № 1).

Структура статті з доповіддю: прізвище, ініціали автора, назва статті, текст статті, бібліографія. Наприклад:

Рубрика 3

Іванов Іван Іванович

Стан та перспективи розвитку соціального партнерства в Україні (політекономічний аналіз)

Як свідчить історія, до ідеї соціального партнерства людство йшло з давніх часів. Широкий спектр проблем суспільних відносин – від економіки до політики – вирішувався головним чином двома шляхами ...

Література

1. За показником виробленого ВВП на душу населення Україна займає 91-92-е місця серед 162 країн, по яких наводять порівняльні дані //Доповідь про розвиток людства 2001 р. – ПРООН.
2. Україна: підсумки соціально-економічного розвитку та погляд у майбутнє //Урядовий кур'єр. – 2000. – 18 листоп.
Автор підписується на звороті останньої сторінки.

Текст статті друкується на папері стандартного формату (А 4) через 1,5 інтервала з дотриманням таких розмірів полів: верхнього, нижнього і лівого – 2 см, правого – 1 см.

Весь текст повинен бути набраний шрифтом Тітеs New Roman 14 pt в одну колонку без застосування будь-якого форматування. Не допускається використання вставок та гіперпосилань. Можна виділяти окремі частини тексту курсивом або напівжирним шрифтом. Формули обов'язково повинні розмічатися. Посилання на літературу розміщується наприкінці тексту.

Ілюстрований матеріал виконується чітко і якісно. Посилання на ілюстрації у тексті статті –обов'язкове.

Разом із друкованою статтею подається електронний варіант на дискеті 3,5 дюйма обсягом 1,44 Мb. Файл статті повинен бути збережений у форматі RTF або у форматі MS Word 7/97. Екранні копії, схеми, малюнки та фотографії записуються на дискеті окремими графічними файлами форматів TIFF, ВМР, GIF, JPG, в імені яких повинен вказуватись номер малюнка у статті, наприклад, рісс_10.tif. На дискеті обов'язковими мають бути тільки файли, які відносяться до змісту статті. На етикетці дискети необхідно вказати прізвище та ініціали автора/авторів.

До статті додаються відомості про автора: прізвище, ім'я, по батькові, повністю звання, посада, контактні телефони.

Адреса: м. Київ – 03680, МПС, Київ-187, Велика Окружна дорога, 3
Телефон: 526-15-45
Е-таіі: edit@socosvita.кіеv.uа

Стаття і дискета авторові не повертаються.