Зустріч з Павлом Палажченком в ІМВ

22.05.2013

18 травня 2013 року в Інституті міжнародних відносин за сприяння кафедри іноземних мов відбулася зустріч з відомим теоретиком і досвідченим практиком перекладу, неперевершеним лексикографом Павлом Руслановичем Палажченком. Перекладач М. Горбачова, автор популярних англо-російських словників поспілкувався з викладачами та студентами Інституту, поділився власним баченням теортичних і практичних аспектів перекладу, а також висловив думки щодо свого бачення майбутнього професії перекладача.
Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері і всі, хто її відвідав, залишилися надзвичайно задоволеними. До того ж усі бажаючі отримали автографи видатного автора у його книжах.
Колектив ІМВ сподівається, що Павло Русланович ще обов’язково завітає до Інституту!