Ректор прийняв Генерала Монголії

16.05.2013
16 травня відбулася зустріч ректора університету академіка , Героя України Леоніда Губерського з Генералом Монголії, професором Національного університету Монголії Л. Гарамжилом, який перебуває з робочим візитом у КНУ. Відбувся обмін думками про перспективи і напрямки майбутньої співпраці між двома університетами. З огляду на потужний ресурс корисних копалин у країні, монгольська сторона зацікавлена в підготовці фахівців з їх розвідування, видобутку та використання. Зокрема, з геології, географії та біології. Було узгоджено зустріч Л. Гарамжила з керівниками відповідних факультетів. Леонід Губерський висловив пропозицію підготувати проект Угоди про співробітництво, яку обговорять і узгодять в колективі Національного університету Монголії, а потім, принагідно, підпишуть керівники. У якнайшвидшому втіленні цього проекту зацікавлені обидві сторони. За згодою професора Національного університету Монголії Л. Гарамжила його на контрактній основі зараховано до професорського складу КНУ. Напередодні професор прочитав свою першу лекцію для наших студентів.
Генерала Монголії Л. Гарамжила супроводжувала Голова науково-координаційної ради Міжнародного благодійного фонду імені Ярослава Мудрого Наталія Калашник. На зустрічі був присутній проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв`язки) Петро Бех.