ДЕВІД МУН прочитав лекцію економістам

15.05.2013
13 травня 2013 року на економічному факультеті за підтримки декана факультету В.Д. Базилевича та на запрошення кафедри економічної кібернетики відбулася відкрита лекція провідного аналітика (кредитний та портфельний менеджмент) ДЕВІДА МУНА (<<Уельс Фарго>>, Лондон, Великобританія) на тему:<> (<<Портфельні інвестиції: техніка та тактика управління>>). Лекція викликала жвавий інтерес у аудиторії, - як у студентів, так і у викладачів факультету. Експерт з легендарної компанії "Wells Fargo" (UK, London), яка бере свої джерела ще з 1852 року, розповів про те,як обирати прибуткові вкладення в боргові та пайові цінні папери компаній, роблячи при цьому акцент на найбільш важливих фундаментальних аспектах ведення бізнесу. Містер Мун представив детальний кейс-огляд найбільш вагомих компаній на світовому ринку: важелі їх успіху та приклад поточної оцінки. Особливий інтерес аудиторії викликала частина, присвячена аналізу декількох компаній українського ринку, з якими зараз працює аналітик, його реальний поточний аналіз ситуацій.

_e_0brs

_e_0brs