Андерс Аслунд відвідав університет

15.05.2013

Нещодавно наш університет відвідав відомий міжнародний експерт з економічних питань Андерс Аслунд. Його приїзд відбувся в рамках проведення в університеті циклу лекцій видатних європейських особистостей з питань, що становлять найбільший інтерес для розвитку України.

Організатори цієї зустрічі – Посольства Швейцарії та Швеції в Україні, журнал «Український тиждень» та наш університет. Андерс Аслунд - доктор філософії, старший науковий співробітник Інституту Петерсона з міжнародної економіки (США) та колишній співголова Опікунської ради Київської школи економіки. Він автор 13 книг на тему економіко-політичних процесів східноєвропейських країн. В КНУ він прочитав студентам лекцію «Сучасні виклики для української економіки та можливі запозичення з нової Нордичної моделі». На зустрічі, що також відбулася в рамках візиту Андерса Аслунда, були присутні Надзвичайний і Повноважний посол Швейцарії в Україні Крістіан Шьоненбергер та Надзвичайний і Повноважний посол Швеції в Україні Стефан Гуллгрен, студенти, представники комерційних структур, працівники освітніх закладів. Відомий вчений відповів на численні запитання щодо нових шляхів розвитку економіки України.

О.Меньшов,

заступник начальника відділу