Відбулося засідання Приймальної комісії КНУ

24.04.2013
24 квітня 2013 р. в КНУ імені Тараса Шевченка відбулося засідання Приймальної комісії на якому були розглянуті наступні питання:

1. Про хід підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка до вступної кампанії 2013 року. (Доповідали: заступник голови Приймальної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи В.А. Бугров, відповідальний секретар приймальної комісії В.П. Крижанівський).

2. Про внесення змін до Правил прийому Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2013 році у зв`язку з отриманням університетом нових ліцензій на надання освітніх послуг. (Доповідав: заступник голови Приймальної комісії, проректор з науково-педагогічної роботи В.А. Бугров).

3. Про хід підготовки Київського національного університету імені Тараса Шевченка до прийому на навчання за ОКР "молодший спеціаліст" у 2013 році. (Доповідали: директори коледжів).

4. Різне.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ