Студент радіофізичного факультету став одним із 20 переможців конкурсу IBM Linux Scholars Challenge

24.03.2005
Студент радіофізичного факультету, співробітник лабораторії паралельних обчислень інформаційно-обчислювального центру Євгеній Мещеряков став одним із 20 переможців конкурсу IBM Linux Scholars Challenge. В конкурсі брали участь студенти зі всього світу.

Учасникам конкурсу було запропоновано внести покращення в операційну систему Linux, створити нові або покращити існуючі інструментальні засоби для роботи в Linux, а також розробити свої прикладні програми. Євгеній виставив на конкурс систему резервування та відновлення процесів для Linux, яку розроблено в лабораторії паралельних обчислень ІОЦ і одним із головних авторів якої він є.