Студенти кафедри економічної кібернетики – переможці ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму) «Економічна кібернетика»

16.04.2013
Напрям «Економічна кібернетика» – один з найактуальніших і найпрестижніших напрямів у вищій освіті. Зростаюча комп’ютеризація та інформатизація всіх сфер економіки і суспільного життя у цілому, вдосконалення засобів інформаційного моделювання та підтримки прийняття рішень у будь-якій економічній та соціальній структурі забезпечують актуальність і очевидні перспективи фахівців з економічної кібернетики.
На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 46 від 23 січня 2013 року 8-10 квітня 2013 року на базі факультету економіки та менеджменту Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (ПУЕТ) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності (напряму) «Економічна кібернетика».
На запрошення взяти участь у ІІ етапі Олімпіади в ПУЕТ надійшло 95 анкет учасників із 44 вищих навчальних закладів. Географія учасників заходу охоплює 19 регіонів України, до яких входять 20 областей (Вінницька, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Харківська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька) та АР Крим (м. Сімферополь).
До складу оргкомітету і журі Олімпіади входять провідні фахівці в галузі економічної кібернетики, доктори та кандидати економічних наук Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Донецького національного університету, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Донецького національного технічного університету, Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Харківського національного економічного університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут», ТОВ «Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля», Львівської комерційної академії, Запорізького національного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Київського національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».
Відповідно до умов проведення Олімпіади учасники виконали теоретичні та практичні конкурсні завдання, які передбачали перевірку теоретичних знань та практичних навичок майбутніх фахівців з дисциплін, що викладаються за програмою підготовки фахівців зі спеціальності (напряму) «Економічна кібернетика».
Серед 76-ти учасників дипломи І-ІІІ ступеня отримали 9 студентів з таких навчальних закладів: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Львівський національний університет імені Івана Франка, Національна металургійна академія України м. Дніпропетровськ, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут», ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі», Національна академія природоохоронного та курортного будівництва м. Сімферополь.

Відзначимо, що студентка 4-го курсу кафедри економічної кібернетики економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Єлець Ірина виборола перше місце і нагороджена дипломом I ступеня, а студент 4-го курсу кафедри економічної кібернетики економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Савченко Андрій посів друге місце і нагороджений дипломом II ступеня.
Команда кафедри економічної кібернетики зайняла перше місце в командному заліку серед команд з понад 40-ка університетів України.
Вітаємо переможців!