Всеукраїнська студентська олімпіада з географії завершила свою роботу

15.04.2013
11-12 квітня географічний факультет приймав учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з географії. 65 студентів із 26 географічних факультетів України впродовж двох днів брали участь у теоретичному і практичному турах. Олімпіада включала два напрямки – класичні і педагогічні вузи. Серед класичних вузів перемогу отримала команда географічного факультету Київського університету, серед педагогічних – команда Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова. Абсолютне перше місце серед команд першої групи здобув студент географічного факультету нашого університету Олександр Шаповалов, другої – студент природничо-географічного факультету Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського - Богдан Денисик. Всі учасники олімпіади отримали сертифікати, а за кращі роботи студентам вручені грамоти Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Грамоти університету отримали також члени журі. Переможцям за 1-3 місце вручені дипломи. В закритті ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії взяли участь голова журі, проректор з науково-педагогічної роботи університету Володимир Анатолійович Бугров, декан географічного факультету Ярослав Богданович Олійник. Учасників олімпіади вітали народні артисти України брати Петро і Павло Приймаки, випускник факультету, Заслужений артист України Олег Павлишин.