Геологічний факультет відзначив професійне свято – День геолога

08.04.2013
В рамках святкування професійного свята – Дня геолога (перша неділя квітня) на геологічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка 4 квітня відбулося урочисте засідання і святковий концерт, а 6 квітня проведено День відкритих дверей і 2-й тур Олімпіади для абітурієнтів. Факультет відвідали численні гості – випускники минулих років,. Серед них чимало тих, хто нині керує геологічною галуззю України.
На знімку (зліва): Дудінов Валерій Олексійович, голова Державної служби геології та надр України; професор Якимчук Микола Андрійович, завідувач кафедри геоінформатики геологічного факультету; професор Вижва Сергій Андрійович, проректор Київського університету з наукової роботи; Проскуряков Олег Альбертович, міністр екології та природних ресурсів України; професор Михайлов Володимир Альбертович, декан геологічного факультету; Калашніков Петро Миколайович, завідувач сектору секретаріату Кабінету Міністрів України.