Університетський більярд – шлях до успіху!

05.04.2013

Історія нашого більярду продовжується. Продовжується завдяки щирим прихильникам цієї гри, які є у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Вже вкотре проводяться змагання з більярду серед науково-педагогічних працівників під егідою Асоціації більярду Київського національного університету імені Тараса Шевченка, яка налічує більше 50 спортсменів. Президентом асоціації є ректор нашого університету академік Леонід Васильович Губерський.
2 квітня 2013 року в Більярдному клубі „КУРАЖ” відбувся турнір Асоціації КНУ серед науково-педагогічних працівників „Вільна піраміда”.
В особистому заліку вдруге поспіль переміг Олександр Курилко (механіко-математичний факультет). Він очолює рейтинг Асоціації.
У турнірі „ Білія ” (за кількістю забитих куль до першої помилки ) чемпіоном з результатом 7 куль став - Степан Дейнеко (геологічний факультет).
Ці змагання стали генеральною репетицією перед особисто-командним Кубком Ректора КНУ імені Тараса Шевченка серед науково-педагогічних працівників з більярду „Вільна піраміда”. Головний суддя змагань - проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров. Змагання відбудуться 20-21 квітня 2013 року в Більярдному клубі „BUFFALO”, початок о 9.30. Запрошуються всі члени Асоціації, а також науково-педагогічнні працівники університету, які вирішили спробувати себе у більярді. Тел. секретаря +380679073288.
Отож, вперед до перемог! Адже терпіння, наполегливість і піт – непереможна комбінація, що створює успіх.
Секретар асоціації більярду
Київського національного університету