Рок-опера «Моцарт»

04.04.2013
Третього квітня 2013 р. в Актовій залі Головного корпусу університету відбулася прем’єрарок-опери «Моцарт» у виконанні студентів історичного факультету. Історія кохання одного з найвеличніших композиторів всіх часів подана в оригінальній трактовці, в якій щільно переплетені історія і сучасність, яскраво показані геніальність непересічної особистості митця та підступність заздрісників його таланту. Фантастичне півторагодинне дійство, що супроводжувалося чарівною музикою Моцарта та сучасними емоційними ритмами, запальними танцями, виконаними на професійному рівні аріями головних героїв, не залишило байдужим жодного глядача у заповненій вщент залі. Зачарування драматичною історією підкреслили витончені костюми і грим учасників, унікальні комп’ютерні декорації та професійні світлові ефекти, оригінальні балетні номери.

Друга прем’єрна вистава рок-опери відбудеться в Актовій залі Червоного корпусу 4 квітня 2013 року о 19.00

Олег Жарій