День відкритих дверей в Інституті журналістики

01.04.2013
Вкотре навесні, під час шкільних канікул Інститут журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка гостинно відкрив свої двері для абітурієнтів і їхніх батьків. Традиційно День відкритих дверей розпочався у Великій актовій залі з вітального слова директора Інституту журналістики проф. В.Різуна, який розповів про особливості вступу й подальшого навчання в ІЖ. Далі абітурієнти мали змогу отримати інформацію про напрямки навчання в інституті, його кафедри та поставити запитання Відповідальному секретареві Відбіркової комісії Інституту журналістики Є.Цимбаленку щодо умов вступу.

Особливістю цьогорічного Дня відкритих дверей стали тренінги, організовані студентами кафедр електронних видань і медіадизайну й видавничої справи та редагування для майбутніх студентів. Сподіваємось, абітурієнти зроблять правильний вибір і наш заклад цього року поповниться талановитою молоддю.