На нараді розглянули роботу спеціалізованих рад

28.03.2013
27 березня 2013 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулася нарада голів та вчених секретарів спеціалізованих вчених рад університету. В нараді взяв участь ректор університету академік Леонід Васильович Губерський. З доповіддю «Про роботу спеціалізованих вчених рад Київського національного університету імені Тараса Шевченка» виступив проректор з наукової роботи доктор геологічних наук, професор Сергій Андрійович Вижва. Розглядалися показники роботи спеціалізованих вчених рад за 2012 рік, був проведений детальний і критичний аналіз зауважень до їхньої роботи. В ході обговорення були надані пропозиції щодо завдань базових кафедр, а також керівників рад для підвищення ефективності підготовки кадрів вищої кваліфікації, покращення технічного забезпечення, дотримання норм наукової етики в процесі попереднього розгляду та захисту дисертацій і пропозиції щодо зміцнення кадрового складу спеціалізованих вчених рад. В обговорення взяли участь: • Булавін Л. А., доктор фізико-математичних наук, професор, (голова спеціалізованої вченої ради Д 26.001.08); • Шляхтун П. П., доктор філософських наук, професор (голова спеціалізованої вченої ради Д 26.001.41); • Базилевич В. Д., доктор економічних наук, професор, декан економічного факультету (голова спеціалізованої вченої ради Д 26.001.13); • Закусило О. К., доктор фізико-математичних наук, професор, перший проректор, (голова спеціалізованої вченої ради Д 26.001.35); • Макарець М. В., доктор фізико-математичних наук, професор, декан фізичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка; • Куценко О. Д., доктор соціологічних наук, професор, (голова спеціалізованої вченої ради Д 26.001.30). Підсумував роботу наради у своєму виступі ректор Л. В. Губерський.

Проректор з наукової роботи С. А. Вижва

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ