Презентація виставки "Костюм та мода"

22.03.2005
23.03.2005 року в 17:30 в галереї Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60) відбудеться відкриття виставки молодих художників та модельєрів “Костюм та мода” в рамках творчого проекту «Планета Культури».

На виставці представлені: театральній костюм, авторский одяг молодих модельєрів, студентів Національного університету технологій та дизайну України, костюми в роботах студентів Національної Академії образотворчого мистецтва та архітектури, живопис, графіка, батік, ескізи, плетіння, ювелірне мистецтво тощо. У виставці бере участь відомий український дизайнер-модельєр Ганна Бабенко.

В програмі показу “Костюм та мода” (18:00):

- демонстрація бального одягу в танцях европейської програми у виконанні студентів Національного університету фізичного виховання та спорту України;

- показ театральних костюмів у виконанні випускників Академіі танцю;

- показ авторського модного одягу студентів Київського національного університету технологій та дизайну;

- виступ музичного колективу «Excelsior» Національної музичної академії України.

Автор проекту художник Київського університету Сергій Бєляєв.