Вітаємо команду студентів механіко-математичного факультету

27.03.2013
З 20 по 25 березня 2013 року у столиці Греції місті Афінах проходила VII Міжнародна Південно-Східна Європейська математична олімпіада для студентів молодших курсів (SEEMOUS), яку проводило Математичне товариство Південно-Східної Європи (MASSEE) разом із цьогорічними локальними органі-заторами Грецьким математичним товариством та Афінським національним університетом імені Капо-дистрії. Команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка з показником 138,5 балів виборола перше місце в офіційному командному заліку серед 25 команд, що представляли 19 універси-тетів з 6 країн (Румунія, Греція, Україна, Сербія, Болгарія, Туркменістан). Друге місце дісталося збірній команді студентів Афінського університету, Афінського технічного університету та Університету Салонік, Греція (124 бали), на наступній сходинці опинилася команда Белградського університету, Сербія (118,5 балів).
В особистій першості серед 106 учасників цьогорічного змагання студенти механіко-математичного факультету Київського університету Богдан Ківва, Кирило Мулярчик та Максим Чаудхарі отримали три з 13 золотих медалей олімпіади, Владислав Юрашев та Олександр Руденко вибороли срі-бні медалі, Ярослава Сердюк – бронзову. Крім того, Богдана Ківву та Кирила Мулярчика, які показали відповідно 2-3-й та 4-й результати, нагороджено двома з чотирьох головних нагород олімпіади.
Керівниками команди були асистент кафедри математичного аналізу механіко-математичного факультету Д.Ю.Мітін та аспірант кафедри математичного аналізу механіко-математичного факультету Я.В.Журба.