На економічному факультеті відбувся День кар’єри - 2013

28.03.2013
27 березня 2013 року на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся захід, що став доброю традицією та візитівкою факультету – «День кар`єри 2013».
Серед цьогорічних учасників заходу були представлені провідні вітчизняні та міжнародні компанії, серед яких «Ернст енд Янг», «КПМГ Аудит», PricewaterhouseCoopers Україна, «Делойт енд Туш ЮСК», «Лореаль Україна», SAP, Astrum Capital, Philip Morris, АГЕЛЕС, «САН ІнБев Україна», Microsoft Україна, страхова компанія «Проксіма», страхове товариство «Іллічівське».
Завдяки Ярмарку вакансій, що є традиційним щорічним заходом, студенти та випускники мають можливість ознайомитися з діяльністю провідних вітчизняних та міжнародних компаній, дізнатись про наявні вакансії, отримати інформацію про відкриті програми з працевлаштування, стажування, проходження практики тощо. У ході реалізації цьогорічного проекту компанії мали можливість безпосередньо поспілкуватися зі студентами факультету, що надасть змогу багатьом з них визначитися з майбутньою професією, а роботодавцям поповнити свій кадровий резерв, підібравши працівників, які оптимально відповідають заявленим вимогам.