Талант-шоу «Зірка+Зірка» знову на географічному факультеті

19.03.2013
19 березня в залі клубу «Планета», як кажуть, не було де яблуку впасти. Звичайно, адже саме там зібрався весь цвіт студентства та викладацького складу, аби подивитись на змагання п’яти колективів у рамках талант-шоу «Зірка+Зірка». Подали заявки на участь чотири дуети та одне тріо: Іщук Степан Іванович і Бабенюк Ліна, Олійник Ярослав Богданович і Сахарчук Наталія, Бойко Оля і Олексієнко Інна Миколаївна, Масляк Петро Олексійович та Яковчук Іра, Діброва Іван Олександрович разом зі Степанець Інною та Симоновою Ксенією. Між співочими номерами конкурсантів публіка мала змогу насолоджуватися виступами талановитої молоді географічного факультету у різних мистецьких жанрах. Варто відзначити, що всі конкурсанти на «відмінно» впоралися з поставленим завданням то ж журі було дуже складно визначити переможця. Але після довгої наради гран-прі здобули елегантний Іщук Степан Іванович та тендітна Бабенюк Ліна. Окремого слова заслуговує справжнє співоче відкриття року – єдине тріо конкурсу. Що ж, чекаємо нових конкурсів та відкриттів на географічному факультеті.