Міжнародна співпраця між економічними факультетами КНУ імені Тараса Шевченка і МДУ імені М Ломоносова

21.03.2013
Декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка д.е.н., професора, член-кореспондент НАН України БАЗИЛЕВИЧ Віктор Дмитрович виступив на засіданні Науково-методичної ради з економіки Навчально-методичного об’єднання класичних університетів Російської Федерації, що його проводив економічний факультет Московського державного університету ім. М.В.Ломоносова 12-13 березня 2013 р. в Інноваційному центрі «Креатово».

Програму співпраці між економічними факультетами КНУ імені Тараса Шевченка і МДУ ім. М.В.Ломоносова підписали декан економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, д.е.н., професор, член-кореспондент НАН України Віктор БАЗИЛЕВИЧ та в. о. декана економічного факультету Московського державного університету ім. М.В.Ломоносова, д.е.н., професор АУЗАН Олександр Олександрович. Вона передбачає розвиток міжнародної кооперації у сферах підготовки фахівців з вищою економічною освітою з отриманням подвійних дипломів, проведення спільних наукових досліджень і програм міжнародної мобільності наукових кадрів. Угоду підписано 13 березня в Інноваційний центр «Креатово»).