Представники Університету Цукуба відвідали КНУ

15.03.2013
15 березня 2013 року Київський національний університет відвідали представники Університету Цукуба (Японія) ад’юнкт-професор порівняльної літератури департаменту післядипломної освіти Юрі Като, голова Європейського представництва Цукубського Університету Шуніче Ішіге. Відбулася зустріч з проректором з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв’язки) Петром Бехом. Сторони обговорили перспективи подальшої співпраці. Японських колег, в першу чергу, зацікавила співпраця в галузі природничих наук. Зокрема мова йшла про можливості участі в англомовних програмах університету Цукуба, про умови розширення двосторонньої співпраці. Сторони обмінялися інформацією про навчання українських студентів в Японії, а японських - Україні. Ад’юнкт-професор Юрі Като зазначила, що українські студенти, які навчаються в Цукубському університеті надзвичайно трудолюбиві, старанні, гарно навчаються.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ