Серж Льосур прочитав лекцію студентам КНУ

13.03.2013
13 березня 2013 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, в рамках відкритого міжнародного освітнього проекту «Психоаналітична весна» відбулася лекція французького психоаналітика Сержа Льосура «Психоаналіз у сучасному світі». В стінах Шевченкового університету відомого вченого привітали проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров та декан факультету психології Іван Данилюк. Проректор на згадку про перебування в КНУ вручив Сержу Льосуру університетські сувеніри та подякував професору за можливість розширити знання наших студентів в царині психоаналізу. Серж Льосур відповів, що для нього честь читати лекцію в найкращому українському університеті. Перш ніж професор розпочав лекцію, декан факультету психології зазначив: «Коли я навчався, студенти могли лише мріяти, щоб побувати на лекції відомого іноземного науковця. В наш час ви маєте таку можливість, адже тільки в цьому місяці це вже друга зустріч з відомим європейським вченим». Серж Льосур - доктор психологічних наук, психоаналітик, керівник кафедри клінічної психології Університету Страсбургу, директор дослідницького об'єднання «Індивідуальність, пізнання і соціальний зв'язок», керівник Магістратури гуманітарних наук із психології. Спеціалізація: психоаналіз, психопатологія, клінічна психологія. (Франція, Страсбург)

фото Тетяни Воротняк/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ