Онлайн-конференція присвячена 150-річчю з дня народження В. Вернадського

12.03.2013
13 березня 2013 року КНУ імені Тараса Шевченка взяв участь у міжнародній онлайн-конференції присвяченій 150-річчю з дня народження видатного вченого академіка Володимира Івановича Вернадського. Конференція була ініційована геологічним факультетом Московського державного університету імені Михайла Ломоносова. В ній зяли участь три університети, з якими були тісно пов"язані життя і наукова діяльність Вернадського: МДУ, КНУ і ТНУ імені Володимира Вернадського.

В ході онлайн-конференції були заслухані доповіді декана геологічного факультету МДУ професора Пущаровського Д. Ю, професора МДУ Ярошевського А.А., декана геологічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка Михайлова В.А., професора КНУ Павлишина В.І., інші виступи.

фото Юрія Тивончука/ПРЕС-СЛУЖБА КНУ