Свято 8 березня на економічному

08.03.2013
6 березня 2013 року в актовій залі економічного факультету відбувся концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня – свята 8 березня, організатором якого виступили Студентський парламент та Студентський профком економічного факультету за підтримки декана економічного факультету Базилевича В.Д.
Розпочався концерт привітальною промовою декана факультету Базилевича Віктора Дмитровича, який побажав всім жінкам факультету здоров'я, щастя, великої любові, благополуччя в родинах та здійснення найзаповітніших мрій.
Незабутнім дарунком усім жінкам, присутнім у залі, став вальс у виконанні студії бального танцю економічного факультету Харченко Анастасії, Споришевої Таісії, Тищенко Роксолани, Мариняк Вікторії та Сабія Ігора, Прокопіва Олександра, Міміношвілі Автандила, Слободяника Романа.

Всі барви весни подарували глядачам студентки економічного факультету Бірюкова Марина та Тищенко Роксолана піснею «Цветы».

Не лишились осторонь привітань викладачі та аспіранти - професор, завідувач кафедри Статистики та демографії Ковтун Наталія Василівна та аспірант кафедри статистики Володимир Бабірад-Лазунін та Красільник Олександр виконали танець «А ми удвох».

Яскраві враження та шквал позитивних емоцій представниці чарівної половини людства отримали від виконання запальних українських танків студією народного танцю.

Вокальна студія економічного факультету у складі Шеремети Божени, Палінкаш Анастасії, Лавричнук Аліни, Кашубської Владислави, Бірюкової Марини, Шабатин Олена, Яблочнюк Аліни, Тищенко Роксолани, Бевзи Анастасії подарувала викладчам пісні «Мама-мамочка», «Зажигай серце», «Больно или сладко», «Маладе»

В цей святковий день зі сцени економічного факультету неодноразово лунали неповторні поетичні рядки з уст доцента кафедри міжнародної економіки Длігача Андрія Олександровича, Споришевої Таїсії, Шеремети Божени

А на закінчення всі учасники святкового концерту побажали жінкам величезного жіночого щастя, радості, вічної весни в серцях піснею «Дівчина-весна» та подарували чудові квіти.