8 Березня у ВІКНУ

08.03.2013
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ) 07.03.13 відбулися святкові заходи, присвячені Міжнародному дню захисту прав жінок та миру.
За усталеною традицією урочисті збори особового складу більше нагадували театралізовану виставу: вітальні виступи, оголошення святкових наказів Міністра оборони України, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка, голови Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації та начальника Військового інституту. Інструментальні номери, популярні пісні, хореографічні композиції від військового оркестру, курсантів ВІКНУ, запрошених майстрів естрадного жанру зробили свято емоційним і яскравим.
Начальник Військового інституту генерал-майор Віктор Балабін відзначив важливу роль жінки в житті суспільства та держави, подякував усім присутнім жінкам за самовіддану працю, високий професіоналізм, внутрішню самодисципліну, побажав щастя, любові, міцного здоров’я та самореалізації.
– 8 Березня – це свято весни, кохання та краси. Жінки-військовослужбовці, працівники інституту, залишаючись берегинями роду та сімейного вогнища, плекають у собі дивовижну здатність гармонійно поєднувати домашні клопоти й роботу, виховання дітей та активну громадську діяльність, – зазначив генерал-майор Віктор Балабін.
Жодна жінка Військового інституту не залишилася цього дня поза увагою чоловіків, кожна отримала поздоровлення та квіти. Серед нагороджених були: підполковник Оксана Андрієнко, підполковник медичної служби Алла Савочка, майор Наталія Сторожук, молодший сержант Ірина Вільчек, солдати Аліса Агаєва, Віталія Буніна, Яна Садовніченко, Ольга Шанайда, Вікторія Тюріна, працівники Збройних Сил України Олена Висота, Світлана Свистунова, Олена Петрученко, Ірина Замаруєва, Ірина Шевель, Алла Гладких, Оксана Нонка та багато інших.